O mnie

Cześć!

Jestem Kasia i podobnie jak Ty, walczę z nadwagą. Miałam ją już jako nastolatka, ale sprawy przybrały nieprzyjemny obrót dopiero po ciąży, kiedy żadna z cudownych diet nie działała.
Informacji jak zrzucić zbędne kilogramy szukałam w Internecie – na forach i portalach. Spróbowałam większości rekomendowanych sposobów, suplementów, ćwiczeń i diet, jednak każdy z nich pomógł mi w niewielkim stopniu albo i wcale. Zrzucone kilogramy często powracały ze zdwojoną siłą, a ja traciłam nadzieję na jakiekolwiek powodzenie mojej misji.

W końcu udało mi się znaleźć naturalne produkty, które nie powodują skutków ubocznych. Przestałam wierzyć w natychmiastowe efekty, które szybko znikają, a zaczęłam żyć w zgodzie z potrzebami organizmu i go odżywiać, pomagać w jego pracy, nie głodzić, a wspomagać. Obecnie udało mi się pozbyć już 12 kg, ale jestem na dobrej drodze by stopniowo gubić kolejne.

Zrobię wszystko, by rzetelnie przedstawić Ci moje doświadczenia. Chciałabym żeby inne dziewczyny mogły skorzystać z moich błędów w odchudzaniu i nie testowały wszystkiego po kolei na sobie. W końcu lepiej uczyć się na cudzych błędach jeśli nadarzy się taka okazja!

Trzymam za Ciebie kciuki!

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...